آخرین خبرها
خانه / تمام اخبار / پرسپولیسی‌ها بنویسید: طارمی را می‌بخشید؟

پرسپولیسی‌ها بنویسید: طارمی را می‌بخشید؟

طارمی در تابستان آنقدر چرخید که علاوه بر خودش، طرفداران پرسپولیس هم سرگیجه گرفتند. حاضرید بعد از این همه چرخش و بازگشت، طارمی را ببخشید؟

ورزش جهان – روزهای پایانی لیگ پانزدهم، خبر شروع مذاکرات طارمی و پرسپولیس منتشر شد. فروردین ماه دو طرف بر سر قراردادی جدید به توافق رسیدند و قرار شد امضای نهایی، به پایان فصل موکول شود. طارمی آخر فصل گفت در پرسپولیس نمی‌ماند، با اسپانیا و ایتالیا و یونان مذاکره کرد، بر اساس وعده هدایتی دوباره به ایران برگشت و پرسپولیسی شد، پرسپولیس را دور زد و با ریزه اسپور قرارداد بست و امروز، بر اساس خبر سایت باشگاه پرسپولیس دوباره سرخپوش شده است. جالب اینکه قرارداد فصل آینده طارمی، همان قراردادی است که دو طرف فروردین ماه بر سر آن به توافق رسیدند.

طارمی فروردین که با پرسپولیس مذاکره می‌کرد، محبوب‌ترین بازیکن باشگاه بود اما این محبوبیت در چرخش‌ها و مذاکره‌های او با تیم‌های مختلف، به یک دلخوری بزرگ تبدیل شد. طارمی امروز، جایگاه چند ماه قبل را ندارد و حتی بسیاری از هواداران پرسپولیس از بازگشت او خوشحال نیستند.

با بازگشت طارمی به پرسپولیس، حاضرید او را ببخشید؟ از اقدام باشگاه برای بازگرداندن طارمی استقبال می‌کنید یا ترجیح می‌دادید او بعد از رفتن، برای همیشه از پرسپولیس برود؟

درباره‌ی خبرنگار

5 نظر

  1. به طور قطع طارمی برای پرسپولیس کم زحمت نکشیده

  2. چرا نباید ببخشیم ، با آقای گل قهرمانیم

  3. محمد جواد پاینده

    نه یادمون نمی ره

  4. می بخشیم ولی فراموش نمی کنیم

  5. فکر میکنم انقد خوب و دوست داشتنی هست ک بشه بخشیدش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

http://www.20script.ir