آخرین خبرها
خانه / اسلاید / فیلم/تنها در خانه با حضور کریستیانو رونالدو و مادرش

فیلم/تنها در خانه با حضور کریستیانو رونالدو و مادرش

ورزش جهان-روزي كه تنها در خانه در سينماهاي ايالات متحده آمريكا اكران شد، كريس 5 سال بيشتر نداشت و كوين 10 ساله بود. حالا پس از گذشت 26 سال از انتشار قسمت اول فيلم تنها در خانه، كريستيانو رونالدو يك بار ديگر خاطرات آن فيلم را زنده كرد.

كمتر كسي است كه مجموعه فيلم‌هاي تنها در خانه يا همان «Home Alone» را نديده باشد. اثري از كريس كلومبوس با بازي مكالاي كولين در نقش كوين مك آليستر كه تا قبل از سال 2011 پرفروش‌ترين فيلم تاريخ كمدي آمريكا بود. داستان فيلم برمي‌گردد به خانواده‌اي پرجمعيت كه براي سفر به پاريس در ژانويه به طور ناگهاني بچه خود را در خانه جا مي‌گذارند و اين پسر كوچك با ماجراجويي‌هاي جالبي از جمله مقابله با سارقان احمق روبه‌رو مي‌شود. روزي كه تنها در خانه در سينماهاي ايالات متحده آمريكا اكران شد، كريس 5 سال بيشتر نداشت و كوين 10 ساله بود. حالا پس از گذشت 26 سال از انتشار قسمت اول فيلم تنها در خانه، كريستيانو رونالدو يك بار ديگر خاطرات آن فيلم را زنده كرد.

كريس در نقش كوين

كريستيانو رونالدو ستاره باشگاه رئال‌مادريد به دعوت كمپاني «مئو» كه يكي از شركت‌هاي لوازم صوتي و تصويري پرتغال است تصميم گرفت در نقش كوين مك آليستر بازي كند. در اين آگهي كوتاه تلويزيوني همه چيز مثل فيلم تنها در خانه شبيه‌سازي شده بود. كريس رونالدو در خانه تنها مي‌ماند، پيتزاي بزرگ دو نفره تنها مخصوص خودش سفارش مي‌دهد و پول آن را با كلك نمي‌پردازد، براي خودش در حمام آواز مي‌خواند، ريش‌هايش را مي‌تراشد، با زدن افترشيو به صورتش جيغ مي‌زند و از زندگي بدون حضور خانواده‌‌اش لذت مي‌برد. هر كاري كه كوين انجام مي‌داد كريس عين آن را حتي بهتر از خودش تقليد مي‌كرد. جالب اينجاست كه اسپانسر اين آگهي باشگاه پورتو يعني رقيب تيم سابق كريس اسپورتينگ ليسبون بود.

مادر كريس، خانم مك آليستر

مادر كريستيانو رونالدو هم در اين تبليغ حضور داشت و نقش كاترين اوهارا را كه در فيلم تنها در خانه مادر كوين بود ايفا كرد. البته مادر كريس نتوانست به هنرمندي خانم اوهارا نقش مادر كوين را ايفا كند. كاملاً مشخص بود كه تمام رفتار و حركات مادر كريس شكلي مصنوعي و از پيش تعيين شده دارد. هرچند براي يك آگهي تبليغاتي جالب چيزي بيش از اين انتظار نمي‌رود.

پايان خوش براي كريس و مادرش

مطابق سريال كه همه چيز با بازگشت خانواده مك آليستر به خانه و ديدار با كوين تمام مي‌شود، در تبليغ همچنين اتفاقي افتاد. وقتي كريس صبح كريسمس مشغول باز كردن كادوي بابانوئل كه يكي از محصولات كمپاني مئو است بود، مادر رونالدو به منزل مي‌‌آيد و پسرش را در آغوش مي‌گيرد تا همه چيز به خوبي و خوشي به اتمام برسد.

درباره‌ی خبرنگار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

http://www.20script.ir