آخرین خبرها
خانه / تمام اخبار / سجاد انوشیروانی:با کسی تعارف نداریم،از همه وزنه‌برداران تست دوپینگ می‌گیریم

سجاد انوشیروانی:با کسی تعارف نداریم،از همه وزنه‌برداران تست دوپینگ می‌گیریم

ورزش جهان- سایت فدراسیون وزنه‌برداری نوشت:مرحله دوم تمرینات تیم ملی وزنه برداری کشورمان از فردا یکشنبه ۵ دی ماه در تهران آغاز می‌شود.

 سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری  بزرگسالان کشورمان در خصوص آغاز مرحله دوم اردوی آماده‌سازی تاکید کرد که این دوره از تمرینات تیم ملی بزرگسالان متفاوت‌تر از گذشته خواهد بود و تمرینات قطعا سنگین‌تر از قبل طراحی می‌شود.

سجاد انوشیروانی در خصوص شرایط آغاز اردوی تیم ملی از 5 دی ماه در تهران معتقد است: تمامی وزنه برداران از فردا (یکشنبه 5 دی ماه) در کمپ تمرینی تیم های ملی وزنه‌برداری حضور پیدا می کنند و تمریناتمان به صورت رسمی از روز دوشنبه(6 دی ماه) راس ساعت 10:30 دقیقه آغاز می شود. قطعا این مرحله از تمرینات تیم ملی بزرگسالان متفاوت‌تر از گذشته خواهد بود و سنگین تر طراحی می‌شود. در پایان این مرحله از تمامی وزنه برداران حاضر در اردو رکوردگیری به عمل خواهد آمد تا در نهایت 7 وزنه بردار برتر باقیمانده و به مرحله سوم اردویی بزرگسالان دعوت شوند. مرحله بعدی نیز با حضور چهره های سرشناس وزنه برداری ایران اواسط بهمن استارت می‌خورد.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در خصوص اینکه آیا وزنه‌برداری هست که به هر دلیل از لیست دعوت شده‌های به مرحله دوم جا مانده باشد، تاکید کرد: تا امروز نفرات برتر هر وزن را به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت کردیم و تشخیص‌مان این بوده که تا الان همه خوب‌ها به اردو دعوت شده‌اند.هدف و برنامه ریزی کادر فنی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان استفاده مطلوب از پتانسیل‌های کنونی وزنه برداری کشورمان است که بتوانیم بهترین‌ها را به مسابقات بین‌المللی اعزام کنیم. البته همانطوریکه پیش از این هم اعلام کرده بودیم، اگر بجز این نفراتی که به اردو دعوت شدند بازهم وزنه بردارانی باشند که بتوانند در چهارچوب استاندارد و اعلام شده توسط فدراسیون قرار گرفته و آماده تست دوپینگ نیز باشند قطعا بعد از بررسی‌های لازم توسط کادرفنی و شورای عالی به اردو دعوت خواهند شد.

انوشیروانی در خاتمه با تاکید مجدد مبنی بر جدیت کادرفنی و فدراسیون بابت پاک واردشدن وزنه‌برداران به اردوی آماده سازی تیم ملی خاطر نشان کرد: فدراسیون وزنه برداری و کمیته پزشکی با برنامه بسیار خوب خود در امر مبارزه با دوپینگ، حقیقتا کار را برای کادر فنی تیم ملی وزنه برداری آسان کرده‌اند. زیرا با اخذ آزمایش دوپینگ در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ برتر وزنه‌برداری، نفرات برتر وقتی به اردو دعوت می‌شوند از نظر آلودگی به مواد نیروزا پاک و سالم هستند و از این لحاظ خدا راشاکرم و مربیان تیم های ملی درحال حاضر مشکلی ندارند.

درباره‌ی خبرنگار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

http://www.20script.ir