آخرین خبرها
خانه / تمام اخبار / عکس پورحیدری پربازدیدترین تصویر فیفا در سال ۲۰۱۶

عکس پورحیدری پربازدیدترین تصویر فیفا در سال ۲۰۱۶

ورزش جهان – عکس اسطوره استقلالی‌ها جزو تصاویر برگزیده سال ۲۰۱۶ سایت فیفا شد.

 فدراسیون جهانی فوتبال در اینستاگرام رسمی خود مجموع تصاویری که در سال ۲۰۱۶ بیشترین بازدید را داشتند را منتشر کرد. صفحه اینستاگرام فدراسیون جهانی فوتبال در آخرین روزهای سال 2016 میلادی تصاویر منتخب از دنیای فوتبال را انتخاب کرد که در بین تصاویر منتخب تصویر مرحوم منصور پورحیدری پدر باشگاه استقلال که به تازگی به دیار باقی شتافت نیز دیده می شود.

در متن پست فیفا آمده است:«سال 2016 به پایان خود نزدیک می شود .سالی که پر بود از اتفاقات تلخ و شیرین در دنیای فوتبال که ماحصل آن تصاویری به یادماندنی بود. در این روزها شما طرفداران فوتبال بازدیدهایی از این تصاویر داشتید که بخشی از بیشترین بازدیدها مربوط به این تصاویر می شود که انتخاب شده است. امید که در سال 2017 فوتبال همواره تداعی کننده خاطرات شیرین برای علاقمندانش باشد».

نکته جالب این که تصویر مرحوم پورحیدری در کنار تصاویری از تیم چاپه کوئنزه برزیل و همچنین تصویر قهرمانی پرتغال در یورو 2016 فرانسه قرار گرفته است تا مشخص شود بیشترین بازدید را داشته است.

 

 

درباره‌ی خبرنگار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

http://www.20script.ir