آخرین خبرها
خانه / تمام اخبار / گواردیولا: مربی خوبی هستم اما خوش شانس هم بوده‌ام

گواردیولا: مربی خوبی هستم اما خوش شانس هم بوده‌ام

سرمربی منچستر سیتی اعتراف کرده در باشگاه های قبلی خودش خوش شانس بوده که با بازیکنان بزرگی کار کرده است.

ورزش جهان- پپ گواردیولا که این روزها با انتقادات زیادی در رسانه های انگلیس مواجه شده در جدیدترین مصاحبه خودش تاکید کرده مردم نباید انتظار داشته باشند او شرایط منچستر سیتی را به سرعت تغییر دهد و صرف حضور او روی نیمکت مربیگری این تیم به معنای اینکه آن ها فاتح همه جام ها خواهند شد نیست.

گواردیولا به شبکه NBC آمریکا گفته:

من به موفقیت های زیادی رسیدم اما این به خاطر این است که تلاش زیادی کردم و در کاری که انجام می دهم خیلی خوب هستم. اما من در عین حال خوش شانس هم بودم که بازیکنان فوق العاده ای داشتم. نمی دانم مربی استثنایی هستم یا خیر.

می دانم مربی خوبی هستم چون بیش از هفت سال را در تیم های خوبی سپری کردم. جام های زیادی در باشگاه های شگفت انگیزی که تاریخ بزرگی دارند فتح کردم. نمی توانید تصور کنید بازیکنان بارسلونا و بایرن چقدر خوب بودند.

اگر مردم فکر می کنند چون پپ اینجا است پس منچستر سیتی همه جام ها را خواهد برد باید بگویم که اشتباه می کنند. با زدن یک دکمه نمی توانید به موفقیت برسید. باید چیزهای زیادی تغییر کند و پروسه انجام این کار را آغاز کردیم. دیوانه کننده است اگر کسی فکر می کند من می توانم همه چیز را تغییر دهم.

برای یاد گرفتن به انگلیس آمدم. اگر چنین احساسی نداشتم در همان بارسلونا می ماندم. تصمیم گرفتم خودم و خانواده ام را از محیطی که به آن عادت کرده بودیم جدا کنم. برای همین منچستر را انتخاب کردم تا خودم ثابت کنم و چالش جدیدی را تجربه کنم.

زمانی که به اینجا آمدم، مردم انتظارات زیادی داشتند چون من و دستیارانم جام های زیادی فتح کردیم اما بهترین فوتبالی که تیم من بازی کرده در فصل آخر حضورم در بارسلونا است. خیلی بهتر از فصلی که فاتح سه گانه شدیم بازی کردیم. در فصل آخر حضورم در بایرن خیلی بهتر از فصل اول بازی کردیم. پس اینجا هم روز آخر حضورم بهتر از الان بازی خواهیم کرد.

درباره‌ی خبرنگار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

http://www.20script.ir