آخرین خبرها
خانه / تمام اخبار / انصاری فرد در پانیونیوس می‌ماند

انصاری فرد در پانیونیوس می‌ماند

ورزش جهان -انصاری فرد با 5 گلی که این فصل به ثمر رسانده، رتبه چهارم جدول گلزن‌های لیگ یونان را به خود اختصاص داده. او پس از آیدیه از المپیاکوس و یونس از زانتی که 9 گل زده‌اند و البته پدروی اسپانیایی از ایانینا که 6 گل وارد دروازه حریفان کرده، همراه با برگ سوئدی و نازلیدیس یونانی در رتبه چهارم جدول بهترین گلزن‌های سوپرلیگ یونان قرار دارد. او اگر به تعداد گل‌های خود در پانیونیوس بیفزاید، در تابستان مشتری‌های دست به نقدتری خواهد داشت، بخصوص که بازیکن آزاد است و دیگر پانیونیوس نمی‌تواند مانع انتقال او به تیم‌های بزرگ شود.

درخشش کریم انصاری فرد در لیگ یونان ادامه دارد. او که پیش از آغاز بازی هفته سیزدهم مقابل ایانینا 4 گل برای تیمش به ثمر رسانده بود، با اخبار و حواشی گوناگونی وارد زمین شد. باشگاه پانیونیوس و مدیران این تیم از نیمکت نشینی کریم خبر داده بودند، آن هم به این دلیل که هنوز تکلیف جدایی خود را مشخص نکرده بود.
انصاری فرد از تیم‌های مختلفی پیشنهاد دریافت کرده بود. تیم‌هایی که برای جذب او حاضر بودند مبلغی به پانیونیوس پرداخت کنند و زمینه انتقال او را فراهم. انصاری فرد اما به هیچ کدام از این پیشنهادها پاسخ مثبت نداد. او اگر به پیشنهادهای خود پاسخ مثبت می‌داد و آنها را می‌پذیرفت مجبور می‌شد با رقم اندکی نیم فصل دوم را سپری کند.
انصاری‌فرد به همین دلیل ماند تا بهترین پیشنهاد را دریافت کند. او اگر شش ماه دیگر در پانیونیوس بماند، آنوقت به‌عنوان بازیکن آزاد در تابستان می‌تواند پیراهن تیم جدیدی را بر تن کند. اتفاقی که خشم مدیران پانیونیوس را به دنبال داشت. سرمربی پانیونیوس اما مقابل مدیران این تیم ایستاد و کریم انصاری فرد را در ترکیب اصلی بازی با ایانینا قرار داد. ولادان میلوجویچ 46 ساله که با پانیونیوس اهداف بزرگی را در سر دارد، مقابل ایانینا به برد فکر می‌کرد و کسب هر سه امتیاز.
پانیونیوس با کسب این نتیجه حتی می‌توانست با توقف اسکودا زانتی به رتبه سوم جدول برسد و از پاناتینایکوس سبقت بگیرد. این اتفاق اما رخ نداد چون پانیونیوس در بازی خانگی هفته سیزدهم سوپر لیگ یونان برابر ایانینا به تساوی یک بر یک دست یافت.
کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی پانیونیوس که در سه هفته اخیر داغ‌ترین نام بازار نقل و انتقالات یونان بود در دقیقه ۴۳ بازی برابر ایانینا روی پاس بسیار زیبای مسعود شجاعی گل زد اما تمیتوکلیس، هافبک نیوزیلندی ایانینا در دقیقه 80 گل تساوی را به ثمر رساند تا جدال این دو تیم با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.
پانیونیوس با این تساوی خانگی 22 امتیازی شد و پس از المپیاکوس 34 امتیازی، زانتی 25 امتیازی و پاناتینایکوس 22 امتیازی به جایگاه چهارم جدول رده‌بندی صعود کرد و ایانینای 19 امتیازی نیز در رتبه هفتم باقی ماند. بازیکنان ایرانی پانیونیوس 90 دقیقه در ترکیب این تیم برابر ایانینا حضور داشتند.
انصاری فرد این فصل 13 بازی برای پانیونیوس انجام داده و 5 گل به ثمر رسانده. آماری که برای کریم فوق‌العاده است. او که فصل قبل 9 گل برای پانیونیوس به ثمر رسانده بود، این فصل 1121 دقیقه به میدان رفته و 5 گل وارد دروازه حریفان کرده. یعنی به طور میانگین هر 220 دقیقه یک گل.
سایت رادیو ورزش یونان با انتشار تصاویر شادی کریم انصاری‌فرد پس از باز کردن دروازه ایانینا نوشت: «مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس پس از گلزنی به تیم ایانینا در بازی هفته سیزدهم سوپر لیگ یونان فرصتی برای ارسال پیام خود مبنی بر ماندن در این تیم آتنی داشت. در حالی که تیم‌های زیادی خواهان او هستند اما باشگاه پانیونیوس آماده تغییر نگرش خود درباره انصاری‌فرد است. برای اهالی باشگاه پانیونیوس روشن است اگر انصاری‌فرد قصد پیوستن به تیم جدیدی را ندارد باید بدون واسطه به یک توافق دو طرفه با باشگاه دست یابد تا در صورت ترک پانیونیوس در تابستان سال آینده با توجه به پایان زمان قراردادش سود اقتصادی به این تیم برسد.»
این سایت در ادامه نوشت: «به نظر می‌رسد کریم در پانیونیوس می‌ماند. او در دقیقه ۴۳ و پس از گلزنی تیمش را به گوشه‌ای هدایت کرد و به تنهایی جشنی را ترتیب داد. انصاری‎فرد سپس با حرکت دستانش پیامی را فرستاد که نشانه ماندنش در تیم پانیونیوس است.»
این سایت یونانی در ادامه به پیشنهادهای انصاری‌فرد نیز اشاره کرد: «باشگاه‌های المپیاکوس، پاناتینایکوس و آ اک با پرداخت مبلغ 400 هزار یورویی حاضر به جذب انصاری‌فرد هستند اما به نظر می‌رسد پانیونیوس با انتخاب راه سومی مهاجم ایرانی‌اش را تا پایان فصل حفظ خواهد کرد. بند آزادی این مهاجم ایرانی در آن زمان نیز دریافت 400 هزار یورو توسط باشگاه پانیونیوس است.»
با توجه به شرایط موجود به نظر می‌رسد انصاری فرد قید تمام پیشنهادهای خود را می‌زند و در پانیونیوس می‌ماند. بخصوص اینکه او با باشگاه به مشکل خورده و فقط سرمربی تیم را پشت خود می‌بیند. کریم که می‌توانست در نیم فصل حتی به المپیاکوس برود و بازی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند، فعلا دست نگه داشته و منتظر شرایط جدید است. شرایطی که می‌تواند در تابستان آینده برای او به‌وجود بیاید.
انصاری فرد با 5 گلی که این فصل به ثمر رسانده، رتبه چهارم جدول گلزن‌های لیگ یونان را به خود اختصاص داده. او پس از آیدیه از المپیاکوس و یونس از زانتی که 9 گل زده‌اند و البته پدروی اسپانیایی از ایانینا که 6 گل وارد دروازه حریفان کرده، همراه با برگ سوئدی و نازلیدیس یونانی در رتبه چهارم جدول بهترین گلزن‌های سوپرلیگ یونان قرار دارد. او اگر به تعداد گل‌های خود در پانیونیوس بیفزاید، در تابستان مشتری‌های دست به نقدتری خواهد داشت. بخصوص که بازیکن آزاد است و دیگر پانیونیوس نمی‌تواند مانع انتقال او به تیم‌های بزرگ شود.

درباره‌ی خبرنگار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

http://www.20script.ir